Witam. Długo zbierałem się z napisaniem tego tematu ale już zaczęło mnie to wkurzać powoli. Otóż mam pocztę na Interii. Zaraz po wylogowaniu ukazuje się ten obraz, chociaż nieczytelny może ktoś z was potrafi go rozszyfrować. Do tej pory jak zrobiłem to ( załącznik 1 ) Tak mi poradziliście w artykule "YouTube nie działa | tego problemu nie było albowiem po wylogowaniu się z poczty przechodziło zaraz do strony Interia.pl Teraz po wylogowaniu pojawia się taki oto obrazek ( załącznik 2 ) Dlatego mówiłem o nieczytelnej formie, najpierw jest zamazany obraz strony Interii potem jak nacisnę myszką to pojawia się to. Proszę , o co tu chodzi ? co mam zrobić aby to zlikwidować ? Bedę wdzięczny