Witam, mam problem z działaniem amplitunera Yamaha RX-397, sterowanie pilotem. Sprzęt działa poprawnie sterowany z panela, natomiast pilot raz działa, raz nie. Aby załączyć amplituner z pilota, muszę wyłączyć go fizycznie z gniazdka i odczekac 20min włączyć do gniazdka i wcisnąć power na pilocie, z reguły się to udaje, ale po wybraniu innej funkcji na pilocie, po kilku operacjach sterowanie się blokuje. Pilot sprawny. Następne załączenie możliwe po kilkunastu minutach. Pragnę dodać, że są dni, kiedy wszystko jest ok.
Druga opcja aby uruchomić sterowanie z pilota po 5min wyłączenia z gniazdka włączyć ponownie do gniazdka i rownocześnie naciskać power na pilocie.
Druga opcja aby uruchomić sterowanie z pilota po 5min wyłączenia z gniazdka włączyć ponownie do gniazdka i rownocześnie naciskać power na pilocie.