Witam!!
Zdobyłem ostatnio, CX-Programmer i chciałbym zacząć edukację w zakresie programowania sterowników PLC. Mam jednak mały problem, cała dokumentacja jaką znalazłem jest po angielsku, a niestety nie władam tym językiem w stopniu pozwalającym na sensowną pracę z tą dokumentacją (siedzenie ze słownikiem i tłumaczenie co drugiego słowa trochę mnie irytuje
)
Czy macie jakieś materiały po polsku?? chodzi o podstawy, gdyż jestem w tej chwili kompletnie zielony.
proszę o pomoc.
z góry dzięki.
Marcin
Zdobyłem ostatnio, CX-Programmer i chciałbym zacząć edukację w zakresie programowania sterowników PLC. Mam jednak mały problem, cała dokumentacja jaką znalazłem jest po angielsku, a niestety nie władam tym językiem w stopniu pozwalającym na sensowną pracę z tą dokumentacją (siedzenie ze słownikiem i tłumaczenie co drugiego słowa trochę mnie irytuje
Czy macie jakieś materiały po polsku?? chodzi o podstawy, gdyż jestem w tej chwili kompletnie zielony.
proszę o pomoc.
z góry dzięki.
Marcin