witam, czy ktos ma stery do karty graf G45+MDVA16D?
mile widziane by byly do win 98. na stronce matroxa nie ma sterow... google rowniez niewiele powie..
pilne, prosze pomozcie ;]
max
mile widziane by byly do win 98. na stronce matroxa nie ma sterow... google rowniez niewiele powie..
pilne, prosze pomozcie ;]
max