Witam, posiadam Mercedesa W211 z radiem Comand. Z tego, co widziałem, miał Bluetooth, lecz nie mam telefonu, w którym najprawdopodobniej był moduł. Czy można to jakoś zamienić na wejście AUX? Chcę to zrobić po jak najniższych kosztach. Auto nie posiada wejścia AUX w schowku ani nigdzie indziej. Dołączam zdjęcie radia.