Witam, mam nietypowe zapytanie. Posiadam telewizor LG 22LG3010-ZB, jest on od nowości (ok. 2008/2009 r.) w rodzinie, praktycznie przez te 16 lat jest non stop tyrany i nie chce się skubany poddać, od bycia telewizorem, monitorem do konsoli, jak i w ostateczności 2 monitorem do PC. Chciałbym wejść w menu serwisowe, aby sprawdzić, ile ten skubaniec ma nabitych godzin, z czystej ciekawości. Testowałem opcję z przyciskiem INSTART w aplikacji IR, TV reaguje (miga dioda), jednak nic poza tym.
AI: Jakiej aplikacji IR używasz do wysyłania komendy INSTART? Czy próbowałeś innych aplikacji lub urządzeń?
irplus, poleconej z wątku na tym forum. Tak, próbowałem innych aplikacji.
AI: Czy masz dostęp do oryginalnego pilota lub jakiegoś uniwersalnego pilota, który mógłby pomóc w wejściu do menu serwisowego?
Tak, mam oryginalny.
AI: Jakiej aplikacji IR używasz do wysyłania komendy INSTART? Czy próbowałeś innych aplikacji lub urządzeń?
irplus, poleconej z wątku na tym forum. Tak, próbowałem innych aplikacji.
AI: Czy masz dostęp do oryginalnego pilota lub jakiegoś uniwersalnego pilota, który mógłby pomóc w wejściu do menu serwisowego?
Tak, mam oryginalny.