Witam
Proszę o pomoc
Kupiłam maszynę do pisania, z tym że jest z nią problem. Taśma barwiąca podczas pisania nie podskakuje do góry. Albo jest niżej niż odbijana litera, albo jest na wysokości litery, ale wtedy nie widać, co się napisało, ponieważ nie opada po każdej literze i zasłania pisany tekst.
Muszę też dokupić świeżą taśmę, czy zwykła z Allegro 13 mm będzie dobra? Czy tą taśmę przesuwa się ręcznie, czy ona sama się przesuwa pod wpływem pisania?
Pomóżcie proszę
AI: Jaka jest marka i model maszyny do pisania, którą Pani kupiła?
Nie wiem, jakaś niemiecka
AI: Czy maszyna do pisania jest manualna czy elektryczna?
Manualna
Proszę o pomoc
Kupiłam maszynę do pisania, z tym że jest z nią problem. Taśma barwiąca podczas pisania nie podskakuje do góry. Albo jest niżej niż odbijana litera, albo jest na wysokości litery, ale wtedy nie widać, co się napisało, ponieważ nie opada po każdej literze i zasłania pisany tekst.
Muszę też dokupić świeżą taśmę, czy zwykła z Allegro 13 mm będzie dobra? Czy tą taśmę przesuwa się ręcznie, czy ona sama się przesuwa pod wpływem pisania?
Pomóżcie proszę
AI: Jaka jest marka i model maszyny do pisania, którą Pani kupiła?
Nie wiem, jakaś niemiecka
AI: Czy maszyna do pisania jest manualna czy elektryczna?
Manualna