Witam
Bardzo proszę o pomoc
Jestem wlascicielem telewizoraSHARP
Po podłaczeniu go do zasilania świeci się tylko lampka standbay i zielona dioda od stereo.
Nie za każdym razem można go włączyć za pomocą pilota i przycisków w przednim panelu.(czesciej jednak nie daje się uruchomić)
W zasilaczu dość mocno grzeje się tranzystor k 2605.
Czy to on może być uszkodzony ?
Bardzo proszę o pomoc
Jestem wlascicielem telewizoraSHARP
Po podłaczeniu go do zasilania świeci się tylko lampka standbay i zielona dioda od stereo.
Nie za każdym razem można go włączyć za pomocą pilota i przycisków w przednim panelu.(czesciej jednak nie daje się uruchomić)
W zasilaczu dość mocno grzeje się tranzystor k 2605.
Czy to on może być uszkodzony ?