Witam. Radiomagnetofon zakupiłem niedawno temu na portalu aukcyjnym za skromne 20 zł, okazał się być przestrojony, lecz nie na cały zakres (pokryło około 87,5-104 MHz), więc postanowiłem poprawić, lecz niestety pogorszyłem sprawę. Gdy trymerem C115 próbuję ustawić górną częstotliwość, to ustawi się, odbiera część stacji poniżej 108, ale gdy stroję cewką L106 dolną częstotliwość, to nie mogę znaleźć Jedynki, która nadaje u mnie na 87,7 MHz. Czasem, jak lekko przestawię trymer, to odbierze, ale wtedy zakres jest do około 98,9, na tej częstotliwości nadaję RMF FM. Nie jestem w stanie ustawić pełnego zakresu, bo coś się przestawia. Próbowałem regulować L103 i C104, które są od wzmocnienia i za dużo nie dają. Regulowane nie śrubokrętem, tylko naostrzonym drewnianym patyczkiem. Co robię źle? Nie jestem profesjonalistą, nie znam się do końca na tym. Będę wdzięczny za wszelką pomoc.