Witam, mam mały problem. Otóż kupiłem ostatnio pamięć ram do komputera Ideapad Gaming 3 i dzisiaj ją włożyłem lecz po włożeniu i zamknięciu wnętrza laptopa, ten się nie włącza. Kompletnie nie wiem o co chodzi bo zrobiłem, tak przynajmniej mi się wydaje, wszystko odpowiednio. Pamięć to Kingston Fury DDR4 32gb, teoretycznie powinna pasować. Jeśli ktoś jest w stanie mi wyjaśnić dlaczego laptop się nie włącza lub jakoś z tym pomóc byłbym niezmiernie wdzięczny. Dodam jeszcze ze po instalacji starego ramu laptop wciąż się nie włącza.