Witam, dostałem "w prezencie" rozgrzebaną wyciągarkę na 230 V.
Niby temat wydawał się prosty, lecz mnie przerósł
Potrzebowałbym, aby ktoś, kto może, kiedyś rozbierał takową lub zna się na tym, poinstruował mnie, co do czego podłączyć, żeby miało to ręce i nogi.
Jest to silnik jednofazowy z hamulcem na elektromagnesie.
Niby temat wydawał się prosty, lecz mnie przerósł
Potrzebowałbym, aby ktoś, kto może, kiedyś rozbierał takową lub zna się na tym, poinstruował mnie, co do czego podłączyć, żeby miało to ręce i nogi.
Jest to silnik jednofazowy z hamulcem na elektromagnesie.