Drukarka BROTHER DCP-L3550CDW. Zabrakło mi żółtego tonera, chciałbym dokończyć drukowanie w trybie czarno-białym tzn przy użyciu tylko czarnego tonera. Po zmianie w ustawieniach na Mono , drukarka nie drukuje nic, tylko zgłasza że nie ma żółtego tonera. Czy jest na to jakaś sztuczka? Wydaje mi się że kiedyś tak to chodziło ale może po aktualizacji sterowników tą opcję usunęli?
Proszę o podpowiedź, może ktoś już to przerabiał.
Proszę o podpowiedź, może ktoś już to przerabiał.