Najprawdopodobniej spalił mi się tranzystor w mierniku. W płytke jest wlutowany orginalnie tranzystor o nr. 2N5199,F9912AC, a na schemacie podanym w instrukci obsługi jest nr. 2N3958 (DUAL). Czy jest możliwość sprawdzenie czy właśnie ten tranzystor poszedł jakoś go sprawdzić jeżeli tak to bym prosił o pomoc. I jeszcze jedno czy można gdziś kupić ten tranzystor co był wlutowany orginalnie lub ten co jest podany w instrukcji obsługi jeżeli tak to prosze o pomoc czy lub są jakieś zamienniki. Z góry dzięki pozdrawiam:cry: