Witam, mam telewizor Hitachi 55HK6000. Problem z telewizorem polega na tym, że jest w trybie wypalania lub starzenia, ekran ma kolor zielony czerwony niebieski biały, czytałem, że może to być problem z oprogramowaniem układowym. Próbuję wejść na stronę Hitachi TV Europe, ale nie wiem, że nie mogę tam wejść. Więc jest ktoś, kto ma ten firmware dla 55HK6000 dzięki za pomoc