Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamkru_czek napisał:chociaż kierunkowskazy
kru_czek napisał:A jeszcze gdybyś mógł podać zasilanie bsi.
kru_czek napisał:Jeszcze gdybyś mi powiedział gdze masa i komunikacja, byłbym bardzo wdzięczny.
Pzd.
kru_czek napisał:Komunikacja obd 2
Chodzi mi abym mógł uruchomić to bsi na stole.
kru_czek napisał:U mnie pinów w bsi 31 i 33 W ogóle nie ma....
kru_czek napisał:zostaje chyba tylko 2 i 4 ..?
kru_czek napisał:Tak dobrze licze ,🙂w tym Gnieźnie co zaznaczyłeś brak pinów 31 i 33
VF7GB9HWC8J070762 Vin auta .
Pzd .
kru_czek napisał:Czyli 7 pin bsi .
Nie stety nie mogę się połączyć na stole z tym bsi...,a chyba się powinno dać tak jak z każdym sterownikiem...
kru_czek napisał:Tak dokładnie 11 obd 🙂
Próbowałem lexia diagbox i fvdi
kru_czek napisał:
Czym się laczyles na stole lexia ..? ,i po can czy k-line ?