logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Volvo FMX 2012 - Brak opcji włączenia Bluetooth w radiu, co zrobić?

toniot1 09 Lut 2025 19:10 786 3
REKLAMA
  • #1 21432316
    toniot1
    Poziom 11  
    Posty: 3
    Ocena: 1
    Dzień dobry. Kupiłem samochód ciężarowy Volvo fmx z 2012 r. Radio z bluetooth. Jednak nie mam możliwości włączenia bluetooth, wyświetla się bluetooth off, nie ma opcji zmiany na on. Co może być problemem?
    Radio w samochodzie ciężarowym Volvo FMX z 2012 roku z wyświetlaczem pokazującym Bluetooth OFF.
    Przedni panel radia samochodowego Volvo Delphi z przyciskami i funkcjami oznaczonymi numerami.
    AI: Czy możesz podać dokładny model radia, które masz w swoim Volvo FMX?
    Volvo Delphi
  • REKLAMA
  • #2 21433130
    tolo
    Poziom 35  
    Posty: 3112
    Pomógł: 232
    Ocena: 1173
    Prawdopodobnie ten model nie ma Bluetooth-a.
  • REKLAMA
  • #3 21434560
    toniot1
    Poziom 11  
    Posty: 3
    Ocena: 1
    Jest sterowanie na kierownicy... Możliwe, że jakiś moduł w radiu padł?
  • #4 21434584
    tolo
    Poziom 35  
    Posty: 3112
    Pomógł: 232
    Ocena: 1173
    Jest to możliwe.
REKLAMA