Witam,
Mam problem z moim ekspresem Melitta F63-102. Mainowicie problem 1 raz pojawił się jakiś rok temu. Ekspres przestał spieniać mleko, tj lał je tylko i tyle. Doszedłem do tego że brudna była blaszka w napowietrzaczu przy zaworze ceramicznym. Taki problem pojawił się potem jeszcze 2 razy, za każdym razem czyszczenie tego pomagało, i kasowanie luzu śrubami znajdującymi się na spodzie zaworu ceramicznego. Tym razem to nie pomogło, mało tego chwile potem pojawił się problem że ekspres już wcale nie zaciąga mleka, gorącą wodę leje do tacy odciekoawej, nie działa easy cleaning. Gdzie szukać problemu tym razem?
Mam problem z moim ekspresem Melitta F63-102. Mainowicie problem 1 raz pojawił się jakiś rok temu. Ekspres przestał spieniać mleko, tj lał je tylko i tyle. Doszedłem do tego że brudna była blaszka w napowietrzaczu przy zaworze ceramicznym. Taki problem pojawił się potem jeszcze 2 razy, za każdym razem czyszczenie tego pomagało, i kasowanie luzu śrubami znajdującymi się na spodzie zaworu ceramicznego. Tym razem to nie pomogło, mało tego chwile potem pojawił się problem że ekspres już wcale nie zaciąga mleka, gorącą wodę leje do tacy odciekoawej, nie działa easy cleaning. Gdzie szukać problemu tym razem?