Witam mam na ps2 przeróbke free mcboot 195 polska wersja wgrywam grę na pendrive za pomocą programu usb extreme wszystko śmiga dobrze mam pytanie jak grać w gry z ps1 na pendrive jak je wgrywać i odtwarzać mająć przeróbke free mcboot 195 ? co i jak jakim programem ?