Panowie, mam taki ekspres DeLonghi Autentica Cappuccino ETAM 29.660.SB i wczoraj tak sam od siebie się załączył wyświetlacz z takim błędem i nie działa. Działa tylko wyłączenie na wyłączniku i z prądu. Gdy go włączę, to słychać mechanizmy takie jak przy załączaniu i wyłączaniu. Czy można go jakoś zrestartować?