logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

De'Longhi Autentica ETAM 29.660.SB – nie reaguje na przyciski

fullxda 26 Lut 2025 10:47 516 3
REKLAMA
  • #1 21456736
    fullxda
    Poziom 11  
    Posty: 28
    Ocena: 2
    Panowie, mam taki ekspres DeLonghi Autentica Cappuccino ETAM 29.660.SB i wczoraj tak sam od siebie się załączył wyświetlacz z takim błędem i nie działa. Działa tylko wyłączenie na wyłączniku i z prądu. Gdy go włączę, to słychać mechanizmy takie jak przy załączaniu i wyłączaniu. Czy można go jakoś zrestartować?
    Załączniki:
    • De'Longhi Autentica ETAM 29.660.SB – nie reaguje na przyciski IMG_20250226_100232.jpg (2.46 MB) Musisz być zalogowany, aby pobrać ten załącznik.
    • De'Longhi Autentica ETAM 29.660.SB – nie reaguje na przyciski IMG_20250226_100227.jpg (2.46 MB) Musisz być zalogowany, aby pobrać ten załącznik.
    • De'Longhi Autentica ETAM 29.660.SB – nie reaguje na przyciski IMG_20250226_100218.jpg (2.4 MB) Musisz być zalogowany, aby pobrać ten załącznik.
    • De'Longhi Autentica ETAM 29.660.SB – nie reaguje na przyciski IMG_20250226_100208.jpg (2.32 MB) Musisz być zalogowany, aby pobrać ten załącznik.
  • REKLAMA
  • #2 21456796
    InżynierZygmunt
    Poziom 2  
    Posty: 4
    Przyłóż mu porządnie w przyciski z pięści. Błąd oznacza, że przyciski nie stykają się z miedziakami pod nimi. Jak mu przyłożysz, powinny na nowo zaskoczyć. W tym modelu może się zdarzyć, że nawet po krótkim czasie rama z przyciskami odłączy się od czujników pod spodem.
    Moderowany przez Topolski Mirosław:

    3.1.11. Publikowanie wpisów nie zawierających merytorycznej treści, zawierających szkodliwe porady, porady nie będące próbą rozwiązania problemu oraz publikowanie identycznych wpisów następujących po sobie lub powtarzających informacje ujęte w toku dyskusji.

  • REKLAMA
  • #3 21456825
    fullxda
    Poziom 11  
    Posty: 28
    Ocena: 2
    >>21456796 Waliłem w przyciski i nic. Mocniej się boję, bo one są dotykowe. Cały panel jest dotykowy. Jak dostać się do panelu, żeby te złącze odłączyć i ponownie docisnąć, żeby zaskoczyło?
  • #4 21462386
    fullxda
    Poziom 11  
    Posty: 28
    Ocena: 2
    Witam, sprawa rozwiązana - zakupiłem używany panel z tego modelu, miał inne numery, ale podmieniłem i expres ruszył. Najlepsze jest to, że włożyłem stary panel i też działa, i go zostawiłem w expresie zamontowany. Pytanie, czy dłuższy czas bez odkamieniania, dobre pół roku, i tyle wyświetlał czasu monit o konieczności odkamienienia, nie przyczynił się przez producenta do zablokowania expresu, bo na to mi to wygląda, i wsadzenie panelu o innej ilości cykli kawy nie oszukał go i znów na starym panelu ruszył, czy to nie jest celowe narażenie klienta na koszty i blokowanie pod niby błędem expresu?.
REKLAMA