Mam pralkę Samsung WW60K52109W która ma problem z osiągnięciem pełnej prędkości wirowania przy ubraniach które mocno nasiąkają woda (kocyk, polar itp.). Przy zwykłej bawełnie raczej nie ma problemu ale czasami wyciągam rzeczy mokre pomimo 1200 obrotów wirowania. Przy mocno nasiąkliwych rzeczach nie może się rozkręcić, widać jak bęben mocno wychyla sie na boki, wyhamowuje, znowu próbuje i tak do końca cyklu.
Zerknąłem od spodu i mam pytanie. Czy amortyzator może być upaprany olejem/smarem czy goleń powinna być sucha jak w samochodzie czy rowerze.
Zdjęcia jak to wygląda u mnie.
Zerknąłem od spodu i mam pytanie. Czy amortyzator może być upaprany olejem/smarem czy goleń powinna być sucha jak w samochodzie czy rowerze.
Zdjęcia jak to wygląda u mnie.