Dzień dobry.
Mam takie pytanie, czy głowicę termostatyczną można jakoś przestawić, ustawić, żeby w mniejszym zakresie dostarczała ciepło?
Mam w miarę świeże głowice i np jak ustawie na 2, to grzejnik jest optymalnie ciepły. Natomiast jedna z głowic po ustawieniu na 2 grzeje tak, jakby była rozkręcona w pełni. Grzeje jak szalona.
Czy to to uszkodzona głowica, czy jakieś ustawienie można zmienić?
Z góry dziękuję za wskazówki.
P.S. zdjęcie głowicy wrzucę niebawem.
Mam takie pytanie, czy głowicę termostatyczną można jakoś przestawić, ustawić, żeby w mniejszym zakresie dostarczała ciepło?
Mam w miarę świeże głowice i np jak ustawie na 2, to grzejnik jest optymalnie ciepły. Natomiast jedna z głowic po ustawieniu na 2 grzeje tak, jakby była rozkręcona w pełni. Grzeje jak szalona.
Czy to to uszkodzona głowica, czy jakieś ustawienie można zmienić?
Z góry dziękuję za wskazówki.
P.S. zdjęcie głowicy wrzucę niebawem.