Witanm. Mój problem to 3310 która nie chce łagować, gdy wkładam ładowarkę do gniazda pokazuje się: "nie ładuje" i piszczy przez moment. szukałem na forum takich przypadków ale nie mogę znaleźć nic podobnego do tego.soft nie był zmieniany ani nic.Co to może być???????
Proszę obeznanych w temacie o pomoc:D
Proszę obeznanych w temacie o pomoc:D