Hej, posiadam internet światłowodowy w Orange, dostałem od nich router Funbox 6. Mieszkam w domu piętrowym, router znajduje się na górze, a na dole nie ma zasięgu. Swego czasu posiadałem fajny router TP-Link TD-W8970 i chciałem z niego zrobić Access Point na kablu, ale coś mi nie wyszło, gdyż po podłączeniu do drugiego routera, który służył jako Access Point, internetu nie było. Czy jest to możliwe i czy w ogóle ma to sens w takiej konfiguracji routerów, jak tu wspomniałem?