Windows98, kilka tygodni temu chcialem sciagnac cracka do programu
zamiast tego dostalem Win32:Trojano-2663
niestety pomimo firewalla sygate i Avasta szkodnik namieszal mi w systemie
pojawialy sie co kilka minut jakies strony z casynami itd
walczylem dlugo, spy&bot, adware, avast
i niby wszystko wywalilem a stronki nadal sie pojawialy
zmienilem firewalla na Kerio i przy pierwszej probie pojawienia sie strony zablokowalem ten adres
pomoglo polowicznie
bo teraz internet dziala kilkanascie minut , potem pozostaje tylko GG
IE i OE nie łaczy sie z netem
pojawia sie jakis proces runndll, jak go wywale to wraca wszystko do normy na jakis czas
Kerio tez glupieje bo gdzy w tym czasie chce np zmienic ustawienia to wyskakuje okienko ze zdalnym dostepem i pyta o haslo
musze go wywalac, restartowac Kerio i znowy ok na jakies 15 min
jak pozbyc sie tego robala
pomocy
zamiast tego dostalem Win32:Trojano-2663
niestety pomimo firewalla sygate i Avasta szkodnik namieszal mi w systemie
pojawialy sie co kilka minut jakies strony z casynami itd
walczylem dlugo, spy&bot, adware, avast
i niby wszystko wywalilem a stronki nadal sie pojawialy
zmienilem firewalla na Kerio i przy pierwszej probie pojawienia sie strony zablokowalem ten adres
pomoglo polowicznie
bo teraz internet dziala kilkanascie minut , potem pozostaje tylko GG
IE i OE nie łaczy sie z netem
pojawia sie jakis proces runndll, jak go wywale to wraca wszystko do normy na jakis czas
Kerio tez glupieje bo gdzy w tym czasie chce np zmienic ustawienia to wyskakuje okienko ze zdalnym dostepem i pyta o haslo
musze go wywalac, restartowac Kerio i znowy ok na jakies 15 min
jak pozbyc sie tego robala
pomocy