Pamięć to powinna spoko pójść, natomiast można pokusić się o zdobycie i wgranie nieoficjalnego BIOSU.
Bo tak jak inne płyty tej firmy, tak i tak jest "odporna" na overclockerów. Nie ma zmiany mnożnika czy napięć. Jedyne dostępne ustawienia to taktowanie procesora/pamięci 100/100, 100/133, 133/133, z których tak na prawdę tylko to ostatnie daje dobre wyniki. Krąży gdzieś po sieci nieoficjalny BIOS, który pozwala ustawić jeszcze taktowanie 150/150 ale nie udało mi się go namierzyć