Siema
Stworzyłem sobie pliki bat, które zmieniają mi ustawienia karty sieciowej(jeden ustawia stałe adresy drugi dhcp). Żeby zadziałały trzeba je uruchomić z uprawnieniami admina.
I tu pytanie czy jest jakieś komenda, która spowoduje wykonanie pozostałych komend jako admin bez uruchamiania tego pliku jako admin?
Stworzyłem sobie pliki bat, które zmieniają mi ustawienia karty sieciowej(jeden ustawia stałe adresy drugi dhcp). Żeby zadziałały trzeba je uruchomić z uprawnieniami admina.
I tu pytanie czy jest jakieś komenda, która spowoduje wykonanie pozostałych komend jako admin bez uruchamiania tego pliku jako admin?