Witam, posiadam ekspres Saeco SM5572 - Wyświetla on komunikat błędu nr 2.
Młynek raczej sprawny (za tydzień podmienię go na inny, lecz ten posiada 65 Ohm więc sądzę że jest ok)
Triak T1 sprawny: M1-G spadek 0.147V, M1-M2 brak oporności, M2-G brak oporności.
Rezystor ceramiczny LV5C-6R34 sprawny - prawidłowa rezystancja.
Co jeszcze warto sprawdzić w tym kontekście? Przy okazji, jak wejść w tryb serwisowy? Espresso+Settings nie działa.
Młynek raczej sprawny (za tydzień podmienię go na inny, lecz ten posiada 65 Ohm więc sądzę że jest ok)
Triak T1 sprawny: M1-G spadek 0.147V, M1-M2 brak oporności, M2-G brak oporności.
Rezystor ceramiczny LV5C-6R34 sprawny - prawidłowa rezystancja.
Co jeszcze warto sprawdzić w tym kontekście? Przy okazji, jak wejść w tryb serwisowy? Espresso+Settings nie działa.