Witam!
Pilot po upadku nie działa. Prąd z baterii przez sprężynki dochodzi do płytki.
Płytka bez widocznych uszkodzeń.
Jedyne co to delikatnie uniesiony kwarc. Był przyklejony na klej do płytki chyba.
Nie mam oscyloskopu ani dostępu do niego
Jaka procedura postępowania?
Jest szansa że kwarc od wstrząsu uszkodzony ?
Pilot po upadku nie działa. Prąd z baterii przez sprężynki dochodzi do płytki.
Płytka bez widocznych uszkodzeń.
Jedyne co to delikatnie uniesiony kwarc. Był przyklejony na klej do płytki chyba.
Nie mam oscyloskopu ani dostępu do niego
Jaka procedura postępowania?
Jest szansa że kwarc od wstrząsu uszkodzony ?