Spinacz, jesteś wielki, to ten kod, dziękuję bardzo.
Dodano po 4 [minuty]:
Jeszcze jedno pytanie: to radio mam na warsztacie i chciałbym je odpalić bez CAN-a, a nie mam emulatora CAN bus-a. Czy dużo jest roboty z modyfikacją tego wsadu, by na czas naprawy można było go odpalić na stole bez CAN-a????