logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Saeco Aulica TOP – wyciek wody pod ekspresem podczas odkamieniania

swiderski86 21 Cze 2025 10:47 174 1
REKLAMA
  • #1 21585332
    swiderski86
    Poziom 1  
    Posty: 1
    Witam,
    Zgłaszam się z problemem w ekspresie Saeco Aulica TOP, problem polega na przeciekaniu podczas odkamieniania.
    W trakcie odkamieniania pojawia się woda pod ekspresem, po wstępnych oględzinach widać ślady wody w środku, natomiast nie widać wycieku. Czy może ktoś doradzić, gdzie, przy których elementach szukać przyczyny?
    AI: Czy wyciek pojawia się tylko podczas odkamieniania, czy również podczas normalnego parzenia kawy lub innych cykli pracy ekspresu?
    Tylko podczas odkamieniania.
    AI: Czy sprawdzał Pan już konkretne elementy wewnątrz ekspresu, takie jak wężyki, zawory, bojler lub połączenia, i czy zauważył Pan gdzieś wilgoć lub ślady kamienia?
    Widać wilgoć, natomiast nie widać konkretnego wycieku.
  • REKLAMA
  • #2 21587553
    roman_partyka
    Poziom 27  
    Posty: 1421
    Pomógł: 68
    Ocena: 293
    Trzeba włączyć i sprawdzić gdzie jest wyciek.
REKLAMA