Witam,
Zgłaszam się z problemem w ekspresie Saeco Aulica TOP, problem polega na przeciekaniu podczas odkamieniania.
W trakcie odkamieniania pojawia się woda pod ekspresem, po wstępnych oględzinach widać ślady wody w środku, natomiast nie widać wycieku. Czy może ktoś doradzić, gdzie, przy których elementach szukać przyczyny?
AI: Czy wyciek pojawia się tylko podczas odkamieniania, czy również podczas normalnego parzenia kawy lub innych cykli pracy ekspresu?
Tylko podczas odkamieniania.
AI: Czy sprawdzał Pan już konkretne elementy wewnątrz ekspresu, takie jak wężyki, zawory, bojler lub połączenia, i czy zauważył Pan gdzieś wilgoć lub ślady kamienia?
Widać wilgoć, natomiast nie widać konkretnego wycieku.
Zgłaszam się z problemem w ekspresie Saeco Aulica TOP, problem polega na przeciekaniu podczas odkamieniania.
W trakcie odkamieniania pojawia się woda pod ekspresem, po wstępnych oględzinach widać ślady wody w środku, natomiast nie widać wycieku. Czy może ktoś doradzić, gdzie, przy których elementach szukać przyczyny?
AI: Czy wyciek pojawia się tylko podczas odkamieniania, czy również podczas normalnego parzenia kawy lub innych cykli pracy ekspresu?
Tylko podczas odkamieniania.
AI: Czy sprawdzał Pan już konkretne elementy wewnątrz ekspresu, takie jak wężyki, zawory, bojler lub połączenia, i czy zauważył Pan gdzieś wilgoć lub ślady kamienia?
Widać wilgoć, natomiast nie widać konkretnego wycieku.