Czy jest jakiś sposób na ominięcie zabezpieczenia przed użyciem nieoryginalnych wkładów do drukarki. Od niedawna nie mam szans, nawet po dolaniu tuszu do oryginalnego wkładu, aby drukarka działała. Przez jakiś czas dawała radę z pominięciem wifi, działała na kablu łączącym drukarkę z laptopem ale dla HP było to nie do przyjęcia i kazała połączyć się na nowo z wifi.
Jest to druga moja drukarka HP i dopiero z tą zaczęły się problemy nie do obejścia.
Nabyłem w zw z m nawet nową drukarkę, Brother, ale jednak szkoda mi tej drukarki się pozbywać. Mam ją dopiero około pół roku i jakość druku jest cakiem dobra.
Jest to druga moja drukarka HP i dopiero z tą zaczęły się problemy nie do obejścia.
Nabyłem w zw z m nawet nową drukarkę, Brother, ale jednak szkoda mi tej drukarki się pozbywać. Mam ją dopiero około pół roku i jakość druku jest cakiem dobra.