Witam, pierwszy raz piszę na tym forum. Chciałbym zapytać, czy ktoś wie, jak odzyskać najnowszą wersję oprogramowania układowego telewizora Saba 40″ Full HD SA40S57N.
Dzięki
Dzięki
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam