gienek6666 napisał: Włączyłem wszystkie urządzenia ale bez zmian efekt jest taki sam.
Po restarcie komputera również nie działa?
gienek6666 napisał: Może odpowiednie sterowniki są potrzebne do tego modemu? Może jakieś zmodyfikowane?
Odpowiednie są zainstalowane, skoro zgłasza się poprawnie w menadżerze urządzeń. Jeśli chcesz spróbuj pokombinować, podałem link w poście #5 do sterowników.
gienek6666 napisał: Modem jest sprawny za jego pomocą komunikuję się z elektrodą bez problemu ale windows 7 ultimate z sp1.
No więc wracamy do początku, możliwe że z Windows 11 nie będzie działał, aczkolwiek zainstalowany jest poprawnie więc teoretycznie powinien. Spróbuj sprawdzić na innym systemie Win11, może w Twoim jest problem.