Za 2 dni mam zamiar załozyc instalacje gazowa do mojego auta - Audi 80 B3 1,8 monowtrysk, moj ojciec rowniez ma audi 80 b3 tyle tylko ze na gazniku + LPG i chodzi to calkiem niezle juz ponad 60 tys km, problem w tym ze w moim aucie powinien byc komputer sterujacy gazem. Twoche znam sie na mechanice i elektronice, lecz chcialbym zapytac na co zwrocic uwage - bede przy zakladaniu instalacji - a nie chce zeby mechanicy zrobili mnie w balona. Nigdy nie widzialem instalacji gazowej na komputerze, moze ktos przyblizylby mi opis ze strony elektroniki - mysle ze to do mnie przemowi
Jesli podobny post juz sie powtorzyl to przepraszam i prosze o wyrozumialosc (nie moglem sie go doszukac)
pozdrawiam i z gory dziekuje za odpowiedz
Jesli podobny post juz sie powtorzyl to przepraszam i prosze o wyrozumialosc (nie moglem sie go doszukac)
pozdrawiam i z gory dziekuje za odpowiedz