Witam.
Kiedyś wpadł mi w ręce jakiś archiwalny numer (chyba) "Młodego technika" albo "Radioelektronika" i tam był schemat takiego urządzenia "pochłaniającego" hałas.
Działało to, z tego co pamiętam, na zasadzie generowania fali dźwiękowej o odwrotnej amplitudzie, czy jakoś tak. Próbowałem tego odszukać w tzw. spisach roczników, ale bez rezultatu. Może mógłby ktoś poratować tym, albo innymi materiałami na ten temat?
Kiedyś wpadł mi w ręce jakiś archiwalny numer (chyba) "Młodego technika" albo "Radioelektronika" i tam był schemat takiego urządzenia "pochłaniającego" hałas.
Działało to, z tego co pamiętam, na zasadzie generowania fali dźwiękowej o odwrotnej amplitudzie, czy jakoś tak. Próbowałem tego odszukać w tzw. spisach roczników, ale bez rezultatu. Może mógłby ktoś poratować tym, albo innymi materiałami na ten temat?