Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamgoralplid napisał:posiadam dwa domofony i chcę zamontować ten Cyfral Smart-5P poniżej zdjęcie podłączonego starego domofonu i nie wiem jak podłączyć nowy domofon
Ircys napisał:Podłączenie unifonu Cyfral Smart 5p:
spinacz napisał:Fajnie że pomagasz ale w ten sposób się produkuje bezmyślnych ludzi i jeszcze upewnia się ich w tym że roszczeniowa postawa jest ok "po co mam myśleć, czytać jak mają mi podać gotowca"
spinacz napisał:Nie chodzi o chęć pomocy tylko tu już ludzie nie pytają w sposób "proszę o pomoc" tylko "daj mi bo mi się należy bez mojego myślenia"