Witajcie.
Arduino IDE 2.3.6, Windows 11. Tylko Defender. Z Avastem jest tak samo.
Porady AI nie przyniosły skutku.
Chodzi o OTA dla ESP32 w Arduino IDE.5
Przysyłanie zostaje przerwane na różnym etapie. Raz 10%, raz 70% itp.
Otrzymuję taki komunikat:
Aby zobaczyć materiał na tym forum musisz być zalogowany
Nawiązane połączenie zostało przerwane przez oprogramowanie zainstalowane w komputerze-hoście.
Zapora zezwala, port otwarty, bo przecież idzie, ale staje...
Macie jakieś pomysły?
Pomogłem? Kup mi kawę.
Arduino IDE 2.3.6, Windows 11. Tylko Defender. Z Avastem jest tak samo.
Porady AI nie przyniosły skutku.
Chodzi o OTA dla ESP32 w Arduino IDE.5
Przysyłanie zostaje przerwane na różnym etapie. Raz 10%, raz 70% itp.
Otrzymuję taki komunikat:
Aby zobaczyć materiał na tym forum musisz być zalogowany
Nawiązane połączenie zostało przerwane przez oprogramowanie zainstalowane w komputerze-hoście.
Zapora zezwala, port otwarty, bo przecież idzie, ale staje...
Macie jakieś pomysły?