Witam, czy ktoś może posiada, program do starego USG VIVID 3?
Oczywiście, odwdzięczę się.
AI: Czy zależy Ci na konkretnej wersji oprogramowania do VIVID 3, czy wystarczy dowolna? Jeśli masz jakieś wymagania co do wersji lub języka, daj znać.
Dowolna wersja.
Oczywiście, odwdzięczę się.
AI: Czy zależy Ci na konkretnej wersji oprogramowania do VIVID 3, czy wystarczy dowolna? Jeśli masz jakieś wymagania co do wersji lub języka, daj znać.
Dowolna wersja.