Czy bad sectory zawsze muszą oznaczać rychły koniec pracy dysku twardego? nie ma sposobu na ograniczenie ich powstawania gdy zaczynają się powiększać uszkodzone powierzchnie dysku ? I co jest powodem powstawanie tychże bad sectorów >??[/url]
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamCytat:...Naprawia on niektóre BADy...
Moderowany przez jankolo:Umieszczenie na forum pliku, który jest bezpłatnie dostępny w Internecie jest naruszeniem regulaminu Forum. Pobieranie za ten plik opłaty jest czynem dalece nieetycznym. Obie postaci programu są tutaj: http://hdd.kulichki.com/files/mhdd32ver4.6floppy.exe ; http://hdd.kulichki.com/files/mhdd32ver4.6iso.zip
Pliki z postu kolegi usuwam