Cześć. Po instalacji systemu instalowałem różne programy i tak doszedłem do 7z i coś poklikałem, że psuje mi on pobrane domyślne instalatory. Muszę każdego instalatora rozpakować i dopiero instalować, nawet po jego odinstalowaniu ten problem występuje. Nigdy mi się tak nie robiło, zawsze ustawiałem w 7z, żeby kojarzył pliki CAB i RAR.
OS to Win 11, dodatkowo instalatory zachowują się tak jakby odpalały okno wiersza poleceń, ale okno szybko znika.
Ktoś wie co ja odwaliłem?
OS to Win 11, dodatkowo instalatory zachowują się tak jakby odpalały okno wiersza poleceń, ale okno szybko znika.
Ktoś wie co ja odwaliłem?