Witam, mam problem z grą Payday 2 oraz z Elden Ring. Gry w trybie pełnoekranowym mają dziwny błąd graficzny. Takie jakby smużenie. Nie wiem jak to nazwać, więc wrzucam nagranie.
Po włączeniu trybu w oknie bez ramek problem znika. Dodam, że gdy nagrywam programem, np. OBS-em, to nie widać tego problemu.
Mój PC: RTX 4070, R5 7600X, 32 GB RAM.
Po włączeniu trybu w oknie bez ramek problem znika. Dodam, że gdy nagrywam programem, np. OBS-em, to nie widać tego problemu.
Mój PC: RTX 4070, R5 7600X, 32 GB RAM.