Próbuję podłączyć konektory od obudowy, tylko taki problem — nie wiem, jak wpiąć to (mobo: Jetway v266b). Próbowałem z manuali, ale po pierwsze — mam konektor "M/B SW" i brak power button (wcześniej komputer się włączał). Co do obudowy, nie jestem pewny, jaki to model. Z tyłu jest napisane "Codegen 6310L-G10". Wie ktoś, w jaki sposób to wpiąć?