Hej wszystkim! Od wczoraj mam problem z telefonem Redmi Note 9T :/ Po odłączeniu od ładowarki (po ok. 1 h), przy baterii 95% wyłącza się sam, następnie po włączeniu bezskutecznie próbuje się uruchomić (włącza i wyłącza)... Dopiero po odczekaniu kilku chwil i ponownym podłączeniu do ładowarki mogę go uruchomić. Nie wiem, czy to wina jakiejś aplikacji, czy baterii. Jeśli ktoś się na tym zna, będę mega wdzięczna za pomoc :(
AI: Czy telefon ostatnio upadł, był zalany albo miał jakieś inne uszkodzenia fizyczne?
Nie.
AI: Czy przed pojawieniem się problemu instalowałaś jakieś nowe aplikacje albo była aktualizacja systemu?
Nie.
AI: Czy telefon ostatnio upadł, był zalany albo miał jakieś inne uszkodzenia fizyczne?
Nie.
AI: Czy przed pojawieniem się problemu instalowałaś jakieś nowe aplikacje albo była aktualizacja systemu?
Nie.