Albo wszystko jest OK, tylko francuz francuzuje - kupiłem 308SW ale T7, to nie działała szyba pasażera, grzanie tylnej szyby i lusterek - narzeczona raz drzwiami po kłótni pierdziachnęła, to do dzisiaj działa - a sprawdzałem wszystko, kable, silniki, przełączniki... może gdzieś było jakieś przebicie, może luźna wtyczka... Francuzy już tak mają :/