1,2 PureTech Peugeot 2008, 2016 r. 130 KM
Mam takie autko po zerwanym pasku, głowicę już zrobiłem, ale mam problem z kołami,
i tak - na wydechu stoi na sztywno - kręci się z wałkiem
a na ssącym sprężynowało i obracało się w kierunku pracy silnika (ale chciałem sprawdzić, ile mniej więcej się przestawia i nagle kliknęło i stoi już na sztywno - w kierunku pracy silnika - jak na wydechu)
no i mam pytanie -- co narobiłem? i jak to naprawić? i czy na wydechu powinno stać na sztywno?
z góry dzięki za pomoc,
Mam takie autko po zerwanym pasku, głowicę już zrobiłem, ale mam problem z kołami,
i tak - na wydechu stoi na sztywno - kręci się z wałkiem
a na ssącym sprężynowało i obracało się w kierunku pracy silnika (ale chciałem sprawdzić, ile mniej więcej się przestawia i nagle kliknęło i stoi już na sztywno - w kierunku pracy silnika - jak na wydechu)
no i mam pytanie -- co narobiłem? i jak to naprawić? i czy na wydechu powinno stać na sztywno?
z góry dzięki za pomoc,