Witam, od ponad roku użytkuję kuchenkę z piekarnikiem elektrycznym Hisense HKS5D70BMPF. Zauważyłem od jakiegoś czasu, że z tyłu piekarnika wydobywa się duża ilość pary wodnej - w zależności od tego, co jest pieczone. Słychać, jak ta para się skrapla i syczy. Poniżej wideo. Czy to normalny objaw, czy zgłosić to na serwis?