Mam prośbę o doprecyzowanie: otóż zamierzam korzystać z kart Virgin Mobile i Orange w routerze jako głównego źródła mojego internetu.
Zakupiłem już 12 kart SIM Virgin i 2 karty Orange oraz przeniosłem dwa numery do Orange na kartę (data przeniesienia: 15 grudnia tego roku).
Zamierzam co miesiąc "odpalać" jedną kartę Virgin, na której będę miał 850 GB na 30 dni, co mi w zupełności wystarczy.
Do tego w zapasie zamierzam "uruchomić" dwie karty Orange z przeniesienia oraz dwa nowe startery Orange zakupione online (uruchomienie na rok ważności konta).
Teraz moje pytanie: czy mam od razu zarejestrować wszystkie karty SIM Virgin w aplikacji Play, czy robić to sukcesywnie, co miesiąc?
Czy rejestracja karty SIM w aplikacji od razu ją aktywuje i zaczyna się czas 30 dni na wykorzystanie tych 850 GB?
A może sama rejestracja karty SIM w aplikacji nie jest jednoznaczna z jej aktywacją, a sama aktywacja odbywa się dopiero w
momencie włożenia karty do routera/telefonu?
To samo pytanie dotyczy kart Orange z przeniesienia oraz nowych starterów, gdzie będę chciał włączyć rok ważności konta z 400 GB + 100 GB za zgody na rok.
Czy rejestracja dziś karty SIM w aplikacji Orange nie uniemożliwi mi włączenia RWK za, na przykład, 5 miesięcy?
Jak wy robicie? Czy kupując kilkanaście kart SIM od razu je rejestrujecie, czy może dopiero w momencie, kiedy na poprzedniej karcie skończy wam się internet?
Zakupiłem już 12 kart SIM Virgin i 2 karty Orange oraz przeniosłem dwa numery do Orange na kartę (data przeniesienia: 15 grudnia tego roku).
Zamierzam co miesiąc "odpalać" jedną kartę Virgin, na której będę miał 850 GB na 30 dni, co mi w zupełności wystarczy.
Do tego w zapasie zamierzam "uruchomić" dwie karty Orange z przeniesienia oraz dwa nowe startery Orange zakupione online (uruchomienie na rok ważności konta).
Teraz moje pytanie: czy mam od razu zarejestrować wszystkie karty SIM Virgin w aplikacji Play, czy robić to sukcesywnie, co miesiąc?
Czy rejestracja karty SIM w aplikacji od razu ją aktywuje i zaczyna się czas 30 dni na wykorzystanie tych 850 GB?
A może sama rejestracja karty SIM w aplikacji nie jest jednoznaczna z jej aktywacją, a sama aktywacja odbywa się dopiero w
momencie włożenia karty do routera/telefonu?
To samo pytanie dotyczy kart Orange z przeniesienia oraz nowych starterów, gdzie będę chciał włączyć rok ważności konta z 400 GB + 100 GB za zgody na rok.
Czy rejestracja dziś karty SIM w aplikacji Orange nie uniemożliwi mi włączenia RWK za, na przykład, 5 miesięcy?
Jak wy robicie? Czy kupując kilkanaście kart SIM od razu je rejestrujecie, czy może dopiero w momencie, kiedy na poprzedniej karcie skończy wam się internet?