Kupiłem ostatnio Golfa 4 z grzanymi fotelami i chciałbym zweryfikować, czy działają one poprawnie.
W obydwu pomiarach cienkich przewodów we wtyczce około 13 kΩ, grube kable 2,5 Ω.
Czy napięcie podawane na fotel ma się zmieniać od 0 do 12 V w zależności od położenia gałki regulatora (0-5), czy ma bardziej działać na zasadzie termostatu (on/off)?
W obydwu pomiarach cienkich przewodów we wtyczce około 13 kΩ, grube kable 2,5 Ω.
Czy napięcie podawane na fotel ma się zmieniać od 0 do 12 V w zależności od położenia gałki regulatora (0-5), czy ma bardziej działać na zasadzie termostatu (on/off)?