Witam, mam problem z demontażem zagłówków kapotażowych w Opel Cascada. Po wystrzale poduszki i zagłówków, dach się nie otwiera. Moje pytanie do osób które mają wiedzę w takim temacie. Jak zdemontować zagłówki?
Z góry dziękuję za podpowiedzi. Proszę tylko o wypowiedzi osób które znają temat, bądź już go przerabiały. Pozdrawiam
Z góry dziękuję za podpowiedzi. Proszę tylko o wypowiedzi osób które znają temat, bądź już go przerabiały. Pozdrawiam