#1 191090 18 Kwi 2003 11:57 asy37 asy37 Poziom 16 Posty: 237 Pomógł: 5 Ocena: 8 Autor tematu Post #1 191090 18 Kwi 2003 11:57 Czy ktoś z kolegów używa programatora ORANGE2 i ma działający program ,chciałbym dowiedzieć się czy on działa i czy ktoś ma może działaącą wersję programu.ASY37.